Doğada Eğitim Şart

Son bir kaç yıldır TÜRK insanında Kampçılık, Doğa yürüyüşü, Macera gezileri bir TREND halinde..Bu doğal ve sportif yaşam tarzını bir hayat prensibi haline getirenlere ve düşünenlere Nâçizane profesyonel DAĞCI ve DOĞACI olarak tavsiyelerim olacak..

Adrenalin, Heyecan, Macera, Risk, Bilinmezlik içeren DOĞADA ve KAMPLI macera tatil ve gezilerini sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde yapabilmek, her ZORLUĞA karşı hazırlıklı olmak için acizane RASTGELE bu yaşam tarzına geçmek yerine yaşadığınız illerdeki DAĞCI ve DOĞACI spor klüplerine üye olun mümkünse TDF dan temel eğitimler alın ki DOĞA da karşılaşabileceğiniz her zorluğa karşı bir DİRENÇ ve mücadele yetisini kazanın..

Sadece ÇADIR, MAT, TULUM, ÇANTA aldık saldım çayıra türü gezi ve kampçılıklarda OLAĞAN dışı sorunlarda HAYATİ riskler ve sıkıntılar doğabilir ve YAŞANABİLİR..Doğada kampta genelde YALNIZSINIZ ve acil durumda İMDAT ÇAĞRI hiç bir işe yaramaz !..CAN’ın yaşamın telafisi YOK..

Ayrıca herşeyin UCUZU ve TEDBİRSİZ yola çıkış başınıza bir SORUN olarak geri dönecektir..

Çok iyi araştırmalar yaparak, BİLGİ SAHİBİ ve TECRÜBE etmiş insanlardan BİLGİLENEREK temel bir hazırlık ile hem yurt içi hem yurt dışı GEZİLERİ çadır kurarak,SIRT çantanızla yapabilir ve hayatın gerçek ANLAMINI ve kendinizi KEŞFEDEBİLİRSİNİZ..

Sağlıklı Huzurlu Mutlu ve Keşif dolu geziler diliyorum herkese.. Kemal Şen
Kemal Bey sonuna kadar katılıyorum harikasiniz. Paylaşım için Kemal Şen Beye teşekkür ederim.

Doğa rehberi Fedai 05325460730FB_IMG_1499686189482